035 642 64 52 Steijnlaan 16
1217 JS  Hilversum
info@fourmonths.nl

Workshop werken met ChatGPT

Workshop werken met ChatGPT

Wil jij meer weten over ChatGPT? Meld je aan voor de workshop op dinsdag 20 mei 2025!

Werken met ChatGPT

In de workshop maak je kennis met de kracht van ChatGPT. Je leert wat ChatGPT precies is en wat het allemaal kan.

In deze training duik je dieper in de wereld van tools als ChatGPT en Co-pilot. Trainer Frank Jansen neemt je stap voor stap mee. Niet alleen met theorie, maar vooral met praktische oefeningen. Verwacht geen passieve sessie: je gaat zelf aan de slag. Neem dus je laptop mee!

We gaan concreet aan de slag met oefeningen uit de praktijk. Na de training ben je in staat ChatGPT op de juiste manier in te zetten in je dagelijks werk.

Is deze workshop wat voor mij?

Deze workshop is interessant voor jou als je werkzaam bent in het vakgebied HR, Management Support en/of Communicatie.

Frank Jansen

Frank is een ervaren AI-trainer. Afgelopen jaar trainde hij al meer dan 1.000 mensen. Hij gebruikt AI dagelijks voor zijn website CycloWorld.cc en spreekt dus uit de praktijk.

Datum

Dinsdag 20 mei 2025

Programma

18:00 – 18:30: Ontvangst met broodjes & soep
18:30 – 19:45: Deel 1 van de workshop
19:45 – 20:00: Korte pauze
20:00 – 20:30: Deel 2 van de workshop

Vanaf 20.30 uur is er gelegenheid voor napraten onder het genot van een drankje.

Investering

€ 79,50 exclusief BTW. Indien je op dit moment werkzaam bent voor Four Months is deelname gratis.

Locatie

Four Months BV, Steijnlaan 16, 1217 JS Hilversum

Deelnemen?

Interesse? Geef je snel op voor deze workshop door een mail met je factuurgegevens te sturen naar jessica@fourmonths.nl. Of meld je aan via deze link.

Wacht niet te lang, want er is plaats voor maximaal 17 deelnemers.

Delen via: